Bondi Beach Backpackers

+ 6

Sydney: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Bondi Beach Backpackers sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
12:00
Odjava prije:
10:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Za nepušače
Rublje

Više o hotelu Bondi Beach Backpackers

Bondi Beach Backpackers

Samo 2 minute hoda od poznate plaže Bondi u Sydneyu, Bondi Beach Backpackers nudi spavaonice i besplatno korištenje dasaka za surfanje, opreme za ronjenje i dasaka za bodybuilding.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Pojedinci

Napisano: 11. ožu 2026.

Boravak: ožu, 2026

Clean, near the beach and friendly staff

The location is great! You're on the beach in no time and in half an hour in Central.
The beds might be a little inconvenient, but the whole of the hostel is clean and there are a lot of facilities. The crew is very friendly & thoughtful and there is a very cute hostel-dog.
Pojedinci

Napisano: 11. ožu 2026.

Boravak: ožu, 2026

Great time at BBB

Had a brilliant time at BBB. Staff were amazing and vibe was great. Would defo come back
Pojedinci

UK

Napisano: 28. sij 2026.

Boravak: sij, 2026

Really social and comfortable hostel

Very friendly hostel, great value for money, really social and friendly
Fab location!
Would recommend if your moving through Bondi or if your coming to Australia to start a working holiday
Parovi

Napisano: 25. velj 2026.

Boravak: velj, 2026

Really good experience

Really nice place, everyone was cute, really cute staff! Great toilets
Skupine

Napisano: 7. ožu 2026.

Boravak: ožu, 2026

1 week stay

Nice people, good place to get your travels started

Vrlo dobra lokacija

4,3

35a Hall Street, Sydney, 2026, Australija|5,99 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

12:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Važne informacije o gradu
For all purchases in the hotel, credit card payments are subject to additional charges, please contact the hotel for details.
Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Bondi Beach Backpackers: često postavljana pitanja

Hotel Bondi Beach Backpackers je od centra grada Sydney udaljen 6.0 km.
Hotel Bondi Beach Backpackers nalazi se u gradu Sydney (Australija) i udaljen je 6.0 km od centra grada Sydney.
U hotelu Bondi Beach Backpackers možete se prijaviti od 12:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Bondi Beach Backpackers ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Bondi Beach Backpackers. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.