Hidden Valley Resort

+ 28

Wallan: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Hidden Valley Resort sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
10:00
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Bazen
Centar za fitness
Restoran

Više o hotelu Hidden Valley Resort

Hidden Valley Resort

Objekt Hidden Valley Resort smješten je u gradu 'Wallan', na 48 km od znamenitosti Zoološki vrt u Melbourneu, te nudi smještaj koji sadrži fitness centar, besplatno privatno parkiralište, vrt i terasu.

Izvrsna lokacija

4,7

189 Hidden Valley Boulevard, Wallan, 3756, Australija|2,6 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetići

u dobi od 2 g. ili mlađe

19 € (AUD30) po osobi po noćenju

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće boraviti u svrhe karantene zbog koronavirusa (COVID-19). Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Hidden Valley Resort o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Obavezan je polog za slučaj štete u iznosu od AUD 200. Domaćin naplaćuje ovaj iznos 7 dana prije dolaska. Ova će se naknada naplatiti kreditnom karticom. Polog će vam biti vraćen unutar 7 dana od odjave iz objekta. Vaš će polog biti vraćen u potpunosti putem kreditne kartice nakon pregleda smještajnog objekta.

Hidden Valley Resort: često postavljana pitanja

Hotel Hidden Valley Resort je od centra grada Wallan udaljen 2.6 km.
Hotel Hidden Valley Resort nalazi se u gradu Wallan (Australija) i udaljen je 2.6 km od centra grada Wallan.
U hotelu Hidden Valley Resort možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Hidden Valley Resort ima parkiralište.
Da, Hidden Valley Resort ima restoran.