Apartmani Uroš Studio Trebinje

Trebinje: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Apartmani Uroš Studio Trebinje sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
10:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Za nepušače
Prostori za pušenje
Pristup internetu

Više o hotelu Apartmani Uroš Studio Trebinje

Apartmani Uroš Studio Trebinje

Objekt Apartmani Uroš Studio Trebinje sadrži smještaj u Trebinju, a smješten je na 30 km od znamenitosti Trgovački centar Sub City i 31 km od znamenitosti Orlandov Stup. Dostupan je besplatan WiFi u cijelom objektu.

Lokacija

Vojvode Luke Petkovića, Trebinje, Bosna i Hercegovina|0,09 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Objektom upravlja domaćin (fizička osoba)

Apartmani Uroš Studio Trebinje: često postavljana pitanja

Hotel Apartmani Uroš Studio Trebinje je od centra grada Trebinje udaljen 0.1 km.
Hotel Apartmani Uroš Studio Trebinje nalazi se u gradu Trebinje (Bosna i Hercegovina) i udaljen je 0.1 km od centra grada Trebinje.
U hotelu Apartmani Uroš Studio Trebinje možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Apartmani Uroš Studio Trebinje ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Apartmani Uroš Studio Trebinje. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.