Quarto Lovina e Fest Verão

Cabedelo: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Quarto Lovina e Fest Verão sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
12:00
Odjava prije:
11:30

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Shuttle prijevoz do zračne luke
Bazen
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca

Više o hotelu Quarto Lovina e Fest Verão

Quarto Lovina e Fest Verão

Objekt Quarto lovina e fest verão s pogledom na grad sadrži smještaj s balkonom i aparatom za kavu na oko 16 km od znamenitosti Željeznička postaja.

Lokacija

Rua Maria das Neves Silva, Cabedelo, 58310-000, Brazil|5,42 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

12:00

Odjava prije:

11:30

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Quarto Lovina e Fest Verão: često postavljana pitanja

Hotel Quarto Lovina e Fest Verão je od centra grada Cabedelo udaljen 5.4 km.
Hotel Quarto Lovina e Fest Verão nalazi se u gradu Cabedelo (Brazil) i udaljen je 5.4 km od centra grada Cabedelo.
U hotelu Quarto Lovina e Fest Verão možete se prijaviti od 12:00, a odjaviti se morate do 11:30.
Da, hotel Quarto Lovina e Fest Verão ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Quarto Lovina e Fest Verão. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.