Pousada Pôr do Sol Caicó

Caicó: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Pousada Pôr do Sol Caicó sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
13:00
Odjava prije:
12:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
24-satna recepcija
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca

Više o hotelu Pousada Pôr do Sol Caicó

Pousada Pôr do Sol Caicó

Objekt Pousada Pôr do Sol Caicó nudi smještaj u gradu 'Caicó'. Ovaj hotel s 3 zvjezdice nudi vrt, klimatizirane sobe koje sadrže besplatan WiFi i privatnu kupaonicu. Hotel ima obiteljske sobe.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Obitelji

Napisano: 9. srp 2026.

Boravak: lip, 2026

Bom pra pernoite.

Muito bom para pernoitar. Os quartos são simples, mas contam com o básico (Ar, TV, Frigobar e uma boa cama). Em um local tranquilo, ótimo para dormir. Um bom custo-benefício. Ah, e aceitam pets (cobram taxa extra).
Što kažu korisnici platforme Tripadvisor

Odlična lokacija

5,0

Rua Major Lula, 380 Pousada, Caicó, 59300-000, Brazil|0,85 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

13:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Pousada Pôr do Sol Caicó: često postavljana pitanja

Hotel Pousada Pôr do Sol Caicó je od centra grada Caicó udaljen 0.8 km.
Hotel Pousada Pôr do Sol Caicó nalazi se u gradu Caicó (Brazil) i udaljen je 0.8 km od centra grada Caicó.
U hotelu Pousada Pôr do Sol Caicó možete se prijaviti od 13:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Pousada Pôr do Sol Caicó ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Pousada Pôr do Sol Caicó. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.