Pousada Lua Cheia

+ 3

Paranagua: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Pousada Lua Cheia sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
12:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Klimatizacija
Restoran
Za nepušače
Prostori za pušenje
Vrt

Više o hotelu Pousada Lua Cheia

Pousada Lua Cheia

Objekt Pousada Lua Cheia nalazi se u gradu 'Ilha do Mel', na kratkoj udaljenosti od znamenitosti Plaža Ilha do Mel i 6 min hoda od znamenitosti Špilja Gruta das Encantadas, a nudi smještaj koji sadrži besplatan WiFi i pristup vrtu.

Izvrsna lokacija

4,9

Ilha do Mel (Encantadas) - Pontal do Sul, Paranagua, 83251-971, Brazil|21,04 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Pousada Lua Cheia o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Objektom upravlja domaćin (fizička osoba)
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logo

Pousada Lua Cheia: često postavljana pitanja

Hotel Pousada Lua Cheia je od centra grada Paranagua udaljen 21.0 km.
Hotel Pousada Lua Cheia nalazi se u gradu Paranagua (Brazil) i udaljen je 21.0 km od centra grada Paranagua.
U hotelu Pousada Lua Cheia možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Ne, hotel Pousada Lua Cheia nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Da, Pousada Lua Cheia ima restoran.