Pension Ježník

+ 29

Krnov: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Pension Ježník sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:30
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Za nepušače
Sadržaj za osobe s invaliditetom
Komplet za prvu pomoć
Sauna

Više o hotelu Pension Ježník

Pension Ježník

Objekt Pension Ježník nalazi se u gradu 'Krnov', na 18 min hoda od znamenitosti Rozhledna Ježník, te nudi smještaj koji sadrži vrt, besplatno privatno parkiralište, terasu i opremu za roštilj.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Parovi

Napisano: 9. ruj 2025.

Boravak: ruj, 2025

Very nice pension

We had the apartment on the top floor with 2 bedrooms and bathrooms: Space galore, very elaborate and tasteful fittings, 3 balconies, kitchen ... everything there.
The guest house is absolutely quiet, about 10 minutes drive from Jägersdorf. Hiking trails start in close proximity to the house. Free parking directly at the guest house.
The very nice owner is happy to give information about the history of the place.
Breakfast okay.
A perfect base for a stay in this area
Parovi

Napisano: 18. kol 2019.

Boravak: kol, 2019

Pension Ježnik

Spokojna i przyjazna okolica, pensjonat bardzo czysty, ładny, duże pokoje i wspólny taras z sąsiadami z pokoju obok, bardzo sympatyczni gospodarze, którzy pytają o której godzinie chcemy jeść śniadanie, na bierząco przygotują przykładową jajecznicę :) śniadanie (wliczone w cenę noclegu) standardowe w formie mini stołu szwedzkiego. Jest łącznie 11 pokoi wiec nie było tłoczno. Podczas śniadania mijaliśmy się z 4-6 osobami. Ocena jak najbardziej 5/5.
Obitelji

Napisano: 2. lis 2017.

Boravak: lis, 2017

Úžasný pension v Jeseníkách

krásně a moderně vybavený pension v klidné části Krnova. Apartmán s kuchyňkou,
terasou s lehátky. Pokoje jsou odhlučněny. Parkování na pozemku. Sauna. Snídaně v ceně. Kousek od pensionu je restaurace Hermes, kde velice dobře vaří paní Líba.
Pobyt se nám velice líbil, děkujeme.
Što kažu korisnici platforme Tripadvisor

Lokacija

Ježník 1874/40, Krnov, 794 01, Češka|4,31 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:30

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Dodatni kreveti

Dostupni su dodatni kreveti uz nadoplatu, ovisno o veličini sobe.

Pension Ježník: često postavljana pitanja

Hotel Pension Ježník je od centra grada Krnov udaljen 4.3 km.
Hotel Pension Ježník nalazi se u gradu Krnov (Češka) i udaljen je 4.3 km od centra grada Krnov.
U hotelu Pension Ježník možete se prijaviti od 14:30, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Pension Ježník ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Pension Ježník. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.