Váš Domov v Kruškách

Rotava: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Váš Domov v Kruškách sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca
Dizalo
Sadržaj za osobe s invaliditetom

Više o hotelu Váš Domov v Kruškách

Váš Domov v Kruškách

Offering garden views, Váš domov v Kruškách is an accommodation set in Rotava, 26 km from German Space Travel Exhibition and 30 km from Mill Colonnade. Both free WiFi and parking on-site are accessible at the apartment free of charge.

Lokacija

Sídliště 615 30, 8.podlaží, Rotava, 357 01, Češka|1,38 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Váš Domov v Kruškách: često postavljana pitanja

Hotel Váš Domov v Kruškách je od centra grada Rotava udaljen 1.4 km.
Hotel Váš Domov v Kruškách nalazi se u gradu Rotava (Češka) i udaljen je 1.4 km od centra grada Rotava.
U hotelu Váš Domov v Kruškách možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Váš Domov v Kruškách ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Váš Domov v Kruškách. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.