Cabañas Sra Mery

+ 14

Los Vilos: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Cabañas Sra Mery sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca
Aparati za gašenje požara
Vrt

Više o hotelu Cabañas Sra Mery

Cabañas Sra Mery

Objekt Cabañas Sra Mery nalazi se u gradu 'Quilimarí' te ima besplatan WiFi i vrt s terasom i pogledom na planinu. Cabañas Sra Mery nudi TV ravnog ekrana i privatnu kupaonicu s besplatnim toaletnim priborom, sušilom za kosu i tušem.

Lokacija

D-875, Los Vilos, 1940000, Čile|23,22 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Cabañas Sra Mery: često postavljana pitanja

Hotel Cabañas Sra Mery je od centra grada Los Vilos udaljen 23.2 km.
Hotel Cabañas Sra Mery nalazi se u gradu Los Vilos (Čile) i udaljen je 23.2 km od centra grada Los Vilos.
U hotelu Cabañas Sra Mery možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Cabañas Sra Mery ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Cabañas Sra Mery. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.