Nöa Hotel

+ 22

Piñas: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Nöa Hotel sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
12:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Centar za fitness
Lječilište
24-satna recepcija
Restoran

Više o hotelu Nöa Hotel

Nöa Hotel

Objekt Nöa Hotel u gradu 'Piñas' ima smještaj s 4 zvjezdice i bar. Objekt nudi restoran, a gostima su na raspolaganju i fitness centar, saunu i hidromasažnu kadu. Objekt sadrži poslugu u sobu, recepciju otvorenu 0-24 sata i organiziranje izleta.

Lokacija

Avenida 08 de Noviembre, Piñas, Ekvador|0,91 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Nöa Hotel: često postavljana pitanja

Hotel Nöa Hotel je od centra grada Piñas udaljen 0.9 km.
Hotel Nöa Hotel nalazi se u gradu Piñas (Ekvador) i udaljen je 0.9 km od centra grada Piñas.
U hotelu Nöa Hotel možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Nöa Hotel ima parkiralište.
Da, Nöa Hotel ima restoran.