Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping

+ 23

Dapitan: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
11:00
Odjava prije:
10:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca

Više o hotelu Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping

Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping

Objekt Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping u gradu 'Dapitan' ima privatnu plažu, terasu, bar i opremu za roštilj. Restoran, zajednička kuhinja, posluga u sobu i besplatan WiFi neki su od sadržaja koje nudi ovaj objekt.

Lokacija

Gratum 2 Beach Resort, Dapitan, 7101, Filipini|7,87 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

11:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. Gosti u dobi manjoj od 18 godina mogu se prijaviti u objekt samo s roditeljem ili zakonskim skrbnikom.

Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping: često postavljana pitanja

Hotel Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping je od centra grada Dapitan udaljen 7.9 km.
Hotel Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping nalazi se u gradu Dapitan (Filipini) i udaljen je 7.9 km od centra grada Dapitan.
U hotelu Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping možete se prijaviti od 11:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping ima parkiralište.
Da, Gratum Beach 1 & 2 Resorts Glamping ima restoran.