Don Pedro

Tacloban: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Don Pedro sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Parking
Klimatizacija
Za nepušače

Više o hotelu Don Pedro

Don Pedro

Objekt Don Pedro nalazi se u gradu 'Tacloban'. Ovaj smještaj s doručkom ima TV ravnog ekrana. Besplatno privatno parkiralište dostupno je u objektu Don Pedro. Zračna luka Daniel Z. Romualdez udaljena je 8 km od objekta.

Lokacija

77 Esperas Avenue, Tacloban, 6500, Filipini|1,56 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Don Pedro: često postavljana pitanja

Hotel Don Pedro je od centra grada Tacloban udaljen 1.6 km.
Hotel Don Pedro nalazi se u gradu Tacloban (Filipini) i udaljen je 1.6 km od centra grada Tacloban.
U hotelu Don Pedro možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Don Pedro ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Don Pedro. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.