Château Philip

+ 65

Saint-Genest-Lerpt: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Château Philip sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
12:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni bez naknade
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Bazen
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca
Bar

Više o hotelu Château Philip

Château Philip

Objekt Château Philip nalazi se u gradu 'Saint-Genest-Lerpt' te nudi besplatan WiFi, sezonski vanjski bazen, vrt i terasu. Smještaj sadrži saunu.

Lokacija

Impasse Château Philip, Saint-Genest-Lerpt, 42530, Francuska|0,36 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni bez naknade

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Objektom upravlja domaćin (fizička osoba)

Château Philip: često postavljana pitanja

Hotel Château Philip je od centra grada Saint-Genest-Lerpt udaljen 0.4 km.
Hotel Château Philip nalazi se u gradu Saint-Genest-Lerpt (Francuska) i udaljen je 0.4 km od centra grada Saint-Genest-Lerpt.
U hotelu Château Philip možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Château Philip ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Château Philip. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.