Victory Suites

+ 54

Gibraltar: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Victory Suites sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
10:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Klimatizacija
Bazen
Centar za fitness
Restoran
Za nepušače

Više o hotelu Victory Suites

Victory Suites

Objekt Victory Suites nudi smještaj u gradu 'Gibraltar', a nalazi se u krugu od 2,4 km od znamenitosti Prince Edward's Gate i 2 km od znamenitosti Southport Gates.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Skupine

Napisano: 5. svi 2026.

Boravak: tra, 2026

Staff explained everything very clearly and very professionally and absolutely loved my stay here would highly recommend

It was brilliantly located staff was excellent room was spotless clean and I would highly recommend this place super break I had
Skupine

Napisano: 27. tra 2026.

Boravak: tra, 2026

Nations Cup pool tournament

We had a very enjoyable stay at Victory Suites.
The staff were so helpful and friendly and our apartment was spotless and huge.
We had a tight schedule most days and the staff organized taxis for us and gave us advice on where to visit.
The location was fine ,about 5 minutes walk to the bus terminus and the Market place which had lots of restaurants and bars and which led onto the main shopping centre and a host of other shops to pick up souvenirs .
I cannot wait to return again new year, a fantastic break !!
kind regards
Adrian H
Skupine

Napisano: 17. tra 2026.

Boravak: tra, 2026

FANTASTIC

Fantastic stay, with the rooms being spotless.
It was less than a 5 minute walk to Ocean View marina, and Market Place and Square.
The staff and the management could not have been more accommodating to us and so relaxed, from booking restaurants, excursions and taxis any time we asked.
I can't recommend highly enough
We will definitely be back
Obitelji

Napisano: 27. tra 2026.

Boravak: tra, 2026

Worth Visiting

Great location and clean and simple design
Obitelji

Napisano: 29. srp 2026.

Boravak: srp, 2026

Herhaaldelijk word een bedrag van je visa door made in Napels.de beheerder. Afgehaald zonder recht. Klacht officieel.

Fraude en geld word de dag van je vertrek leeggeplunderd. Niet geven dus. Pure diefstal, je kijkt op een werf en beneden een drukke hoofbaan. Maar als je dan boekt voor je hond ,parking, zwembad en fytness word en ineens 30eu plus 15eu extra gevraagd en voor je huisdier een ganse uitleg.over tweelingen en allergie waar ik niets mee te maken heb. Op de boekingsite staat duidelijk huisdieren toegelaten. De douche lekt langs alle kanten, de vloer is vies en de koffiezet was no niet eens geledigd. Let op voor de camera aan de inkom. Gewoon niet doen maar tis wel een mooie flat met een zicht op een werf.
Što kažu korisnici platforme Tripadvisor

Odlična lokacija

5,0

9 Devil's Tower Rd, Gibraltar, GX11 1AA, Gibraltar|0,69 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Doručak

Doručak je dostupan

Opcije doručka

Kontinentalni doručak

Cijena doručka

30 € (oko 25 GBP osobi)

Vrijeme doručka

Pon – ned od 09:30 do 12:30

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Victory Suites o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi.

Victory Suites: često postavljana pitanja

Hotel Victory Suites je od centra grada Gibraltar udaljen 0.7 km.
U hotelu Victory Suites možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Ne, hotel Victory Suites nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Da, Victory Suites ima restoran.