VILLA Sofia

Asproválta: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel VILLA Sofia sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:30
Odjava prije:
10:00
Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Za nepušače
Kuhinja
Komplet za prvu pomoć

Više o hotelu VILLA Sofia

VILLA Sofia

Objekt VILLA SOFIA nalazi se u Nea Vrasni, u krugu od 2 min hoda od znamenitosti Plaža Nea Vrasna, a ima vrt, sobe, besplatan WiFi i opremu za roštilj. Svaka soba ima balkon.

Lokacija

Μεγαλου Αλεξανδρου 12, Asproválta, 57021, Grčka|2,58 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:30

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt VILLA SOFIA o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije.

VILLA Sofia: često postavljana pitanja

Hotel VILLA Sofia je od centra grada Asproválta udaljen 2.6 km.
Hotel VILLA Sofia nalazi se u gradu Asproválta (Grčka) i udaljen je 2.6 km od centra grada Asproválta.
U hotelu VILLA Sofia možete se prijaviti od 14:30, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel VILLA Sofia ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu VILLA Sofia. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.