Aegli Hotel

+ 110

Usporedite ponude za hotel Aegli Hotel sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
12:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Lječilište
Restoran

Više o hotelu Aegli Hotel

Aegli Hotel

Obiteljski vođen hotel Aegli uključuje klimatizirane smještajne jedinice, a pruža pogled na otok Pontikonisi i nalazi se na 5 km od plaže Benitses. Objekt ima privatnu plažu, dječje igralište i snack bar u bujnom vrtu.

Recenzije od
TripadvisorHotels.comExpedia
Spomenuli putnici
Obitelji

Napisano: 14. ruj 2025.

Boravak: ruj, 2025

Tha best ever

The staff is so so wonderful
We got the best hospitality ever...
Such nice people... down to earth and worming.... people..
Thank you so much, to Vasilis the owner,,,and thanks so much to sohpi....at reception.....and to rita ....and mathina from the kitchen...and kristina the helper...and mia
The hotel seats at a outstanding and charming location.....in perama Corfu...u can seat outside at the restaurant and watch the air planes landing and almost touching you.... incredible....or from your balcony room.... overlooking at the gulf of perama...sutch pristine area....
All the best....tal taussig
Obitelji

Napisano: 10. lip 2026.

Boravak: lip, 2026

The dirtyest accommodation!!

0/5 stars
The worst experience we've ever encountered in accommodation.
We booked the room for our friendly couple with two children of primary school and a baby of two months old, having previously received from the owner photos and information via Viber. The photos did not correspond to the actual condition of the property. Note that the owner was a friend of our friend.
Upon their arrival, they were found in front of a room with obvious humidity, spiders and tissue, dirt in various places, filthy switches, worn-out and debrised closets and generally an image of abandonment. The situation was especially disappointing, especially for a family with young children and a baby.
We immediately contacted the owner. Instead of apologizing for the condition of the room, he simply informed us that the family could leave the next day by 11:00 and that a refund would be made.
This return never took place.
Although we sent the correct IBAN for the deposit, we then received an email with a different IBAN and the claim that the refund was completed. So far we have not received the money agreed upon.
The problem was not only the unacceptable condition of the accommodation. It was mainly the complete lack of professionalism, indifference to customers and non-compliance with what was agreed.
We would not recommend it to anyone and definitely not to families with children. The photos sent to us created a completely different picture from what we faced in reality and the management of the problem was as disappointing as the property itself.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 17. ruj 2025.

Boravak: ruj, 2025

The beds were extremely uncomfortable, and the staff seemed strange and unprofessional. The breakfast was awful: there was absolutely no hygiene at the buffet, which was already very minimal and of very poor quality. The juices were clearly not fresh and tasted like cheap powdered mixes diluted with water. The sugar container was dirty, and even the cups and cutlery were not properly cleaned. Honestly, I cannot recommend this hotel at all. It is far from being worth the price given the poor level of service. The room service was not done, and the door of my room looked like a prefabricated panel — really shameful.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 12. ruj 2025.

Boravak: ruj, 2025

A good friendly hotel with spectacular views, good breakfast and service. If I visit beautiful Corfu again I’ll certainly stay again.
Obitelji

Napisano: 29. kol 2025.

Boravak: kol, 2025

Ok as a hotel but nothing great

Honestly not the greatest place. What was called a beach across from the hotel was not an option for children. The nearby beach was full of rubbish and stank of sewerage. The room was ok. Cleanliness was the best (thanks the cleaning lady). Breakfast was at best average.

Vrlo dobra lokacija

4,0

Perama Gastouriou, 49084, Grčka

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

u dobi od 2 g. ili starije

13 € po osobi po noćenju

Dječji krevetići

u dobi od 1 g. ili mlađe

Besplatno

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Vrijeme doručka

Pon – ned od 08:00 do 10:00

Važne informacije hotela
Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Aegli Hotel o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. U ovom se objektu zbog koronavirusa (COVID-19) trenutačno provode dodatne sigurnosne i higijenske mjere. Usluge pružanja hrane i pića u ovom objektu možda su ograničene ili nedostupne zbog koronavirusa (COVID-19). Ovaj je objekt zbog koronavirusa (COVID-19) privremeno prestao nuditi uslugu organiziranog prijevoza. Ovaj objekt zbog koronavirusa (COVID-19) poduzima korake kako bi se zaštitila sigurnost gostiju i osoblja. Određene usluge i sadržaji možda su ograničeni ili nedostupni zbog toga. Ovaj je objekt zbog koronavirusa (COVID-19) skratio radno vrijeme recepcije i osoblja. U skladu s vladinim smjernicama, čiji je cilj smanjenje širenja koronavirusa (COVID-19), ovaj objekt na datume na koje se takve smjernice primjenjuju može zatražiti dodatne dokumente od gostiju kako bi potvrdio njihov identitet, plan putovanja i druge relevantne informacije. Discounted rates apply at the property's restaurant, Aegli Panorama.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logo

Cash

Aegli Hotel: često postavljana pitanja

U hotelu Aegli Hotel možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Aegli Hotel ima parkiralište.
Da, Aegli Hotel ima restoran.