Dion Apartments ( Laganas Beach )

Laganas: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Dion Apartments ( Laganas Beach ) sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Komplet za prvu pomoć
Brza odjava

Više o hotelu Dion Apartments ( Laganas Beach )

Dion Apartments ( Laganas Beach )

Objekt Dion Apartments ( Laganas Beach ) nalazi se na 13 min hoda od znamenitosti Plaža Laganas te nudi smještaj koji sadrži popločani dio dvorišta i besplatan WiFi.

Lokacija

Λαγανά Οδός, Laganas, 29100, Grčka|0,58 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Dion Apartments ( Laganas Beach ) o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Ako tijekom svog boravka u objektu počinite štetu, od vas se može zatražiti plaćanje iznosa do EUR 300 nakon odjave u skladu s Pravilima u slučaju štete za ovaj objekt. Objektom upravlja domaćin (fizička osoba)

Dion Apartments ( Laganas Beach ): često postavljana pitanja

Hotel Dion Apartments ( Laganas Beach ) je od centra grada Laganas udaljen 0.6 km.
Hotel Dion Apartments ( Laganas Beach ) nalazi se u gradu Laganas (Grčka) i udaljen je 0.6 km od centra grada Laganas.
U hotelu Dion Apartments ( Laganas Beach ) možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Dion Apartments ( Laganas Beach ) ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Dion Apartments ( Laganas Beach ). Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.