ZEN BLU Suites

+ 44

Lefkáda: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel ZEN BLU Suites sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
10:00
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Bazen
Za nepušače

Više o hotelu ZEN BLU Suites

ZEN BLU Suites

Objekt ZEN BLU Boutique & Suites smješten je na 14 min hoda od znamenitosti Plaža Limni te nudi sezonski vanjski bazen, vrt i klimatizirane jedinice koje sadrže balkon i besplatan WiFi.

Lokacija

NIKIANA, Lefkáda, 311 00, Grčka|9,01 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetići

u dobi od 3 g. ili mlađe

Besplatno

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. Ako tijekom svog boravka u objektu počinite štetu, od vas se može zatražiti plaćanje iznosa do EUR 300 nakon odjave u skladu s Pravilima u slučaju štete za ovaj objekt.

ZEN BLU Suites: često postavljana pitanja

Hotel ZEN BLU Suites je od centra grada Lefkáda udaljen 9.0 km.
Hotel ZEN BLU Suites nalazi se u gradu Lefkáda (Grčka) i udaljen je 9.0 km od centra grada Lefkáda.
U hotelu ZEN BLU Suites možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel ZEN BLU Suites ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu ZEN BLU Suites. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.