Avama View Apartments

+ 22

Podstrana: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Avama View Apartments sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
10:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca
Pristup internetu

Više o hotelu Avama View Apartments

Avama View Apartments

Objekt Avama view apartments nalazi se na 6 min hoda od znamenitosti Plaža Strožanac jug te sadrži vrt i klimatiziran smještaj u kojemu se nalaze balkon i besplatan WiFi.

Lokacija

66 Strožanačka cesta, Podstrana, 21312, Hrvatska|1,83 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Avama view apartments o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije.

Avama View Apartments: često postavljana pitanja

Hotel Avama View Apartments je od centra grada Podstrana udaljen 1.8 km.
Hotel Avama View Apartments nalazi se u gradu Podstrana (Hrvatska) i udaljen je 1.8 km od centra grada Podstrana.
U hotelu Avama View Apartments možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Avama View Apartments ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Avama View Apartments. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.