Apartments Purkovic

+ 30

Srima: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Apartments Purkovic sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
09:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca

Više o hotelu Apartments Purkovic

Apartments Purkovic

Objekt Apartments Purkovic smješten je na 3 min hoda od znamenitosti Plaža Srima te sadrži vrt i klimatiziran smještaj u kojemu se nalaze balkon i besplatan WiFi.

Lokacija

Srima XV 22b, Srima, 22211, Hrvatska|0,61 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

09:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Važne informacije hotela
Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Apartments Purkovic o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logo

Apartments Purkovic: često postavljana pitanja

Hotel Apartments Purkovic je od centra grada Srima udaljen 0.6 km.
Hotel Apartments Purkovic nalazi se u gradu Srima (Hrvatska) i udaljen je 0.6 km od centra grada Srima.
U hotelu Apartments Purkovic možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 09:00.
Da, hotel Apartments Purkovic ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Apartments Purkovic. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.