Hotel Kutch Elegance

+ 44

Bhuj: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Hotel Kutch Elegance sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
12:00
Odjava prije:
10:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače
Rublje

Više o hotelu Hotel Kutch Elegance

Hotel Kutch Elegance

Bhuj is home to Hotel Kutch Elegance. Smritivan Earthquake Memorial and Museum and Aina Mahal are cultural highlights, and some of the area's landmarks include Prag Mahal and Kutch Museum. Along with dry cleaning, this smoke-free hotel has laundry facilities and a 24-hour front desk. Free breakfast (local cuisine), free WiFi in public areas, and free self parking are also provided. Change of towels is available on request. Hotel Kutch Elegance offers 38 accommodations with slippers. Guests can surf the web using the complimentary wireless Internet access (speed: 25+ Mbps). Change of towels and change of bedsheets can be requested. Housekeeping is provided daily.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Obitelji

Napisano: 25. velj 2026.

Boravak: velj, 2026

Value for money and very nice rooms

Very comfortable and very nice view , washroom are very cleans , staff was very helpful and nice behaviour, location are near by all places, value for money
Skupine

Napisano: 20. velj 2026.

Boravak: velj, 2026

Good hotel

Location was near from all place staff was very nice n good behaviour rooms are cleans , very nice hotel and value of money our stay is full comfortable and happy stay with hotel kutch elegance
Obitelji

Napisano: 27. velj 2026.

Boravak: velj, 2026

Luxurious Hotel

This Hotel best location, ambiance and
feel Luxurious.
and Staf Also Co operating and friendly.
Obitelji

Napisano: 16. velj 2026.

Boravak: velj, 2026

Nice hotel

Location are near from all stations and rooms are nics valueable for price and staff was very cooperative and all the things are Good
Obitelji

Napisano: 19. velj 2026.

Boravak: velj, 2026

Good With Family

Excellent Service Rooms Are Vey Clean
Što kažu korisnici platforme Tripadvisor

Odlična lokacija

5,0

NEAR MADHAPAR POLICE CHOWKI, BHUJ-ANJAR HIGHWAY, NAVAVAS, MADHAPAR, Bhuj, 370020, Indija|4,46 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

12:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Hotel Kutch Elegance: često postavljana pitanja

Hotel Hotel Kutch Elegance je od centra grada Bhuj udaljen 4.5 km.
Hotel Hotel Kutch Elegance nalazi se u gradu Bhuj (Indija) i udaljen je 4.5 km od centra grada Bhuj.
U hotelu Hotel Kutch Elegance možete se prijaviti od 12:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Hotel Kutch Elegance ima parkiralište.
Da, Hotel Kutch Elegance ima restoran.