Super Townhouse Roorkee Bypass

+ 19

Haridwar: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Super Townhouse Roorkee Bypass sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
12:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Klimatizacija
24-satna recepcija
Restoran
Dizalo
Posluga u sobu

Više o hotelu Super Townhouse Roorkee Bypass

Super Townhouse Roorkee Bypass

Objekt Super Townhouse Roorkee Bypass smješten je u gradu 'Roorkee', u krugu od 37 km od znamenitosti Hram Mansa Devi i 35 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Haridwar.

Lokacija

Plot No. 59/M Delhi Road, Apj Abdul Kalam Chowk, Haridwar, 247667, Indija|31,23 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

12:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Super Townhouse Roorkee Bypass: često postavljana pitanja

Hotel Super Townhouse Roorkee Bypass je od centra grada Haridwar udaljen 31.2 km.
Hotel Super Townhouse Roorkee Bypass nalazi se u gradu Haridwar (Indija) i udaljen je 31.2 km od centra grada Haridwar.
U hotelu Super Townhouse Roorkee Bypass možete se prijaviti od 12:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Ne, hotel Super Townhouse Roorkee Bypass nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Da, Super Townhouse Roorkee Bypass ima restoran.