Creekshore Home Stay

+ 5

Kallār: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Creekshore Home Stay sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
12:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Parking
Za nepušače

Više o hotelu Creekshore Home Stay

Creekshore Home Stay

Objekt Creekshore Home Stay s klima-uređajem smješten je u gradu 'Kallar-Bridge' te ima terasu.

Lokacija

Thiruvananthapuram - Ponmudi Road, Kallār, 695551, Indija|1,93 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

12:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Objektom upravlja domaćin (fizička osoba)

Creekshore Home Stay: često postavljana pitanja

Hotel Creekshore Home Stay je od centra grada Kallār udaljen 1.9 km.
Hotel Creekshore Home Stay nalazi se u gradu Kallār (Indija) i udaljen je 1.9 km od centra grada Kallār.
U hotelu Creekshore Home Stay možete se prijaviti od 12:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Creekshore Home Stay ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Creekshore Home Stay. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.