Sama in Spiti

+ 2

Lara: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Sama in Spiti sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
13:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Parking
Restoran
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca
Prostori za pušenje
Vrt

Više o hotelu Sama in Spiti

Sama in Spiti

Objekt Sama in Spiti nudi smještaj u gradu 'Lara'. Objekt obuhvaća razne sadržaje kao što su vrt i restoran. U objektu Sama in Spiti sve sobe nude balkon. Sve sobe sadrže privatnu kupaonicu s tušem, besplatnim toaletnim priborom i papučama.

Lokacija

Shego, Lara, 172114, Indija|1,51 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

13:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Sama in Spiti: često postavljana pitanja

Hotel Sama in Spiti je od centra grada Lara udaljen 1.5 km.
Hotel Sama in Spiti nalazi se u gradu Lara (Indija) i udaljen je 1.5 km od centra grada Lara.
U hotelu Sama in Spiti možete se prijaviti od 13:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Sama in Spiti ima parkiralište.
Da, Sama in Spiti ima restoran.