Shalimar in the Forest

+ 25

Mātherān: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Shalimar in the Forest sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
12:00
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače

Više o hotelu Shalimar in the Forest

Shalimar in the Forest

Objekt Shalimar in the Forest nalazi se u gradu 'Matheran' te sadrži bar. Ovaj hotel s 3 zvjezdice nudi vrt te klimatizirane sobe koje sadrže besplatan WiFi i privatnu kupaonicu. Objekt nudi poslugu u sobu i recepciju otvorenu 0-24 sata.

Izvrsna lokacija

4,6

Kasturba Road, Mātherān, 410102, Indija|0,25 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

12:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Shalimar in the Forest: često postavljana pitanja

Hotel Shalimar in the Forest je od centra grada Mātherān udaljen 0.2 km.
Hotel Shalimar in the Forest nalazi se u gradu Mātherān (Indija) i udaljen je 0.2 km od centra grada Mātherān.
U hotelu Shalimar in the Forest možete se prijaviti od 12:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Shalimar in the Forest ima parkiralište.
Da, Shalimar in the Forest ima restoran.