8fold by Larisa, Shimla

+ 104

Shimla: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel 8fold by Larisa, Shimla sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
12:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače

Više o hotelu 8fold by Larisa, Shimla

8fold by Larisa, Shimla

Objekt 8fold by Larisa, Shimla nalazi se u gradu 'Shimla', u regiji Himachal Pradesh, na 4,5 km od znamenitosti Tunel Victory Tunnel i 4 km od znamenitosti Indian Institute of Advanced Study, a sadrži bar.

Recenzije od
TripadvisorExpediaTrip.comHotels.com
Spomenuli putnici
Poslovni putnici

Napisano: 7. srp 2026.

Boravak: srp, 2026

Good

Everyting just wow and staff is cool amazing location

Odgovor hotela

Napisano: 11. srp 2026.

Dear Guest,
Namaskar from 8fold by LaRiSa, Shimla!!!
Thank you so much for taking the time to share your wonderful review on TripAdvisor . I am truly delighted to know that you had a memorable experience with us and that our team’s hospitality left such a positive impression on you. Thank you for your high recommendation.
My team and I look forward to welcoming you back at The 8fold by LaRiSa, Shimla and assuring you of our best services.
Warm Regards
Ramesh Thakur
Operation Manager
8fold by LaRiSa, Shimla
Obitelji

Napisano: 18. srp 2026.

Value for money

Overall was good
Special thanks to Gagandeep chef
With lovely hospitality gesture and with delicious dishes
It’s very good for family destination
Obitelji

Napisano: 17. srp 2026.

ONe of the Best Hotel in Shimla near Mall Road

Hotel Situated in very good location. Everything from room service to food . Excellent service by Gagandeep and Pranjal
Parovi

Napisano: 17. srp 2026.

Wonderful

It was a very nice experience .staff was very welcoming, especially priya and special mention to the cheff Gagani who came in and checked with us regarding the menu and our suggestions.
Skupine

Napisano: 16. srp 2026.

Great stay at La Ri Sa Shimla and highlight of testy food,

We have stayed 3nights at La Ri Sa Shimla and we have enjoyed our stay here and highlight of here Restaurant staff, very attentive and humble always behind for try to fell home and the food was great, i specially want to mantined the name chef, Gagandeep, Ms Priya, Ms. Pranjal,
I was with my overseas friend they also impressed with service, i highly recommend The La Ri Sa and do not missed to delicious food here at Khambir,

Izvrsna lokacija

4,9

Larisa Resort Kachi Ghati, Near Ghoda Chowki, Shimla, 171010, Indija|3,88 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Cijena doručka

5 € (oko 500 INR osobi)

Vrijeme doručka

Pon – ned od 08:00 do 10:30

Važne informacije hotela
Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt 8fold by Larisa, Shimla o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. Prije dolaska potrebno je uplatiti polog putem bankovne doznake. Smještajni objekt kontaktirat će vas nakon rezervacije s uputama za uplatu pologa. U ovom se objektu zbog koronavirusa (COVID-19) trenutačno provode dodatne sigurnosne i higijenske mjere. Usluge pružanja hrane i pića u ovom objektu možda su ograničene ili nedostupne zbog koronavirusa (COVID-19). Zbog koronavirusa (COVID-19) ovaj objekt primjenjuje stroge mjere fizičkog distanciranja. Zbog koronavirusa (COVID-19) potrebno je nositi masku za lice u svim unutarnjim zajedničkim prostorijama. Gala dinner is mandatory for 31st New Year Eve - INR 3500/- per person
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logo

Cash

8fold by Larisa, Shimla: često postavljana pitanja

Hotel 8fold by Larisa, Shimla je od centra grada Shimla udaljen 3.9 km.
Hotel 8fold by Larisa, Shimla nalazi se u gradu Shimla (Indija) i udaljen je 3.9 km od centra grada Shimla.
U hotelu 8fold by Larisa, Shimla možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel 8fold by Larisa, Shimla ima parkiralište.
Da, 8fold by Larisa, Shimla ima restoran.