Hotel Sifat International

+ 92

Surat: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Hotel Sifat International sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
13:00
Odjava prije:
11:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
24-satna recepcija
Restoran

Više o hotelu Hotel Sifat International

Hotel Sifat International

Objekt Hotel Sifat International sadrži smještaj u gradu 'Surat'. Ovaj hotel s 3 zvjezdice sadrži besplatan WiFi, zajednički salon i terasu.

Recenzije od
TripadvisorHotels.comExpedia
Spomenuli putnici
Pojedinci

Napisano: 26. lip 2023.

Boravak: lip, 2023

Best Hotel Ever

Best Hotel Ever
It takes Minimum 5mint Walking Distance from Railway Station.
Just Loved Their Rooms, Rooms are So Clean & Fresh.
Hotel staffs Are also very mannered and friendly.
The most important thing i loved about hotel that if You Are muslim you get Holy Qur'an in Rooms and for your prayer there is Ibadatgah( Namaz Room).
Also they have most delicious, Hygienic & halal food. Their Farmaish Restaurant serves Multicuisine food.
Just love their service, Thank You Hotel Sifat International for making my visit best in Surat.
Poslovni putnici

Napisano: 15. svi 2024.

Boravak: svi, 2024

Will not stay again , not comfortable

AC's face the beds, gets too cold. AC's auto cut off does not work so gets terribly cold & ur uncomfortable
Toilet wash basin is terrible, water spills out
They want to charge you extra for using credit card
Food is good but this is not enough point to stay. Few years ago it was well maintained, not now
Skupine

Napisano: 21. pro 2023.

Boravak: stu, 2023

Nov 2023

Very good hotel,clean and everything good. It is found near railway station. Staff very helpful,always there with a smile.Good room service. Room is very spacious.Will surely recommend this hotel to family and friends.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 8. velj 2023.

Boravak: velj, 2023

There was no water or towels in room … I got so frustrated with lack of services that they have to change my room three times. Although staff did everything to help me , I think it was poor management by leadership team , I believe they didn’t provide enough resources to staff. The hotel need major upgrade and someone from top needs to take responsibility to fix things . Will not recommend anyone to stay
Snimio anonimni putnik

Napisano: 8. velj 2023.

Boravak: velj, 2023

Very poor Mgmt

Izvrsna lokacija

4,8

Opposite Surat Railway Station, Railway Station Main Road, Surat, 395003, Indija|2,28 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

13:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

u dobi od 10 g. ili starije

9 € (INR944) po osobi po noćenju

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Cijena doručka

3 € (oko 260 INR osobi)

Vrijeme doručka

Pon – ned od 07:30 do 10:30

Važne informacije hotela
Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Hotel Sifat International o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. Gosti u dobi manjoj od 18 godina mogu se prijaviti u objekt samo s roditeljem ili zakonskim skrbnikom. Please note that couples are required to produce a marriage certificate or any valid proof of marriage at the time of check-in. Please note that consumption of alcohol is strictly prohibited at this property. Please note that Indian guest should carry any one of the following – Passport, Aadhar card, voter’s ID card, driver’s license and photo ID’s issued by central/state government for their employees. Please note that all foreign guest should carry their original passports with valid visas and immigration stamp of entry into India, also e tourist visa, OCI and PIO. Please note that visitors will be allowed only after they register themselves in the visitors register. Visitors will not be allowed to any room after 9:00 p.m
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logo

Cash

Hotel Sifat International: često postavljana pitanja

Hotel Hotel Sifat International je od centra grada Surat udaljen 2.3 km.
Hotel Hotel Sifat International nalazi se u gradu Surat (Indija) i udaljen je 2.3 km od centra grada Surat.
U hotelu Hotel Sifat International možete se prijaviti od 13:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Hotel Sifat International ima parkiralište.
Da, Hotel Sifat International ima restoran.