Gulab Bagh Vatika & Guest House

Varanasi: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Gulab Bagh Vatika & Guest House sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
12:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Parking
Za nepušače
Prostori za pušenje

Više o hotelu Gulab Bagh Vatika & Guest House

Gulab Bagh Vatika & Guest House

Objekt Gulab Bagh Vatika & Guest House nalazi se u gradu 'Varanasi', na 2,7 km od znamenitosti Sveučilište Banaras Hindu University i 2,9 km od znamenitosti Assi Ghat. Ovaj hotel s 2 zvjezdice nudi klimatizirane sobe koje sadrže privatnu kupaonicu.

Lokacija

Gulab Bagh Vatika, Varanasi, 221010, Indija|3,68 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

12:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Gulab Bagh Vatika & Guest House: često postavljana pitanja

Hotel Gulab Bagh Vatika & Guest House je od centra grada Varanasi udaljen 3.7 km.
Hotel Gulab Bagh Vatika & Guest House nalazi se u gradu Varanasi (Indija) i udaljen je 3.7 km od centra grada Varanasi.
U hotelu Gulab Bagh Vatika & Guest House možete se prijaviti od 12:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Gulab Bagh Vatika & Guest House ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Gulab Bagh Vatika & Guest House. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.