Al-Mahasen Hotel

Najaf: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Al-Mahasen Hotel sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
12:00
Odjava prije:
10:00

Usluge

Wi-Fi veza
Klimatizacija
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače
Bar

Više o hotelu Al-Mahasen Hotel

Al-Mahasen Hotel

Objekt Al-Mahasen Hotel nalazi se u gradu 'An Najaf' te nudi bar. Ovaj hotel s 4 zvjezdice nudi zajednički salon, klimatizirane sobe koje sadrže besplatan WiFi i privatnu kupaonicu. Objekt ima poslugu u sobu i uslugu konsijerža.

Lokacija

شارع الرسول (ص), Najaf, 54001, Irak|1,74 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

12:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Al-Mahasen Hotel: često postavljana pitanja

Hotel Al-Mahasen Hotel je od centra grada Najaf udaljen 1.7 km.
Hotel Al-Mahasen Hotel nalazi se u gradu Najaf (Irak) i udaljen je 1.7 km od centra grada Najaf.
U hotelu Al-Mahasen Hotel možete se prijaviti od 12:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Ne, hotel Al-Mahasen Hotel nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Da, Al-Mahasen Hotel ima restoran.