The Cosy Cottage

+ 29

Moville: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel The Cosy Cottage sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Restoran
Za nepušače
Rublje
Čuvanje djece

Više o hotelu The Cosy Cottage

The Cosy Cottage

Objekt The Cosy Cottage smješten je u gradu 'Moville' te nudi besplatan WiFi, terasu, bar i teniski teren.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Parovi

Napisano: 4. sij 2026.

Boravak: sij, 2026

Cosy...Friendly...Convenient

This is our third year staying at the Cosy Cottage in Moville and having stayed in the house at the back two visits and the main house this year I can recommend the both...Niamh and staff go the extra mile for their guests...
Parovi

Napisano: 9. stu 2025.

Boravak: stu, 2025

Breakfast was beautiful

Sasha thank you for our amazing breakfast and the BIG pot of tea. Great food and service from all Thank you, see you again soon.
Pojedinci

Napisano: 12. ruj 2025.

Boravak: ruj, 2025

A truly Cosy Cottage for a weary traveller

Every once in a while you come across a place to stay for the night that doesn’t bolster with its sky-reaching size or marble-layed foyer, but rather welcomes you in with its warm light and authentically cosy setting as if you were home again. There is grand richness in the place, from its friendly and helpful staff to the delicious food and comfy rooms. As I was about to catch my bus from across the road, I kept looking back at this cosy cottage, holding on to that heartwarming impression it left, and hoping that I reach it again when I come back to the Emerald Isles.
Obitelji

Napisano: 20. kol 2023.

Boravak: kol, 2023

A nice spot for a bit of food, ice cream, coffee or even a beer.

Really nice staff. I like it here as you can sit outside in the good weather and do not need to book in advance. Beer served. Prices reasonable. Stays open into evening. Rooms above diner can be rented.
Parovi

Napisano: 27. srp 2023.

Boravak: srp, 2023

Great Experience

Just back from a 2 day stay at Cosy Cottage. Lovely clean room, really pleasant staff and great breakfast. The property is in the middle of Moville and handy for local attractions. Will definitely stay there again, thanks to everyone.

Odlična lokacija

5,0

Bath Terrace, Moville, F93 CDH6, Irska|0,1 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetići

u dobi od 1 g. ili mlađe

Besplatno

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logo

Cash

The Cosy Cottage: često postavljana pitanja

Hotel The Cosy Cottage je od centra grada Moville udaljen 0.1 km.
Hotel The Cosy Cottage nalazi se u gradu Moville (Irska) i udaljen je 0.1 km od centra grada Moville.
U hotelu The Cosy Cottage možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel The Cosy Cottage ima parkiralište.
Da, The Cosy Cottage ima restoran.