Hotel Benacus

+ 69

Bardolino: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Hotel Benacus sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
10:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Za nepušače
Dizalo

Više o hotelu Hotel Benacus

Hotel Benacus

Hotel Benacus smješten je u staroj gradskoj jezgri Bardolina, a nudi klasično namještene sobe s TV-om ravnog ekrana sa satelitskim programima, snack bar i zajedničku terasu.

Izvrsna lokacija

4,6

Via Madonnina 11, Bardolino, 37011, Italija|0,26 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Hotel Benacus: često postavljana pitanja

Hotel Hotel Benacus je od centra grada Bardolino udaljen 0.3 km.
Hotel Hotel Benacus nalazi se u gradu Bardolino (Italija) i udaljen je 0.3 km od centra grada Bardolino.
U hotelu Hotel Benacus možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Hotel Benacus ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Hotel Benacus. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.