Casa del Bosco

+ 24

Busca: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Casa del Bosco sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Za nepušače
Sauna
Grijanje

Više o hotelu Casa del Bosco

Casa del Bosco

Objekt Casa del Bosco smješten je u gradu 'Busca', na 18 km od znamenitosti Dvorac Castello della Manta i 6,6 km od znamenitosti Cappella di Santo Stefano te sadrži besplatan WiFi i vrt.

Lokacija

Via Cuneo, 125 Fz.Bosco, Busca, 12022, Italija|5,04 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Dodatni kreveti

Dostupni su dodatni kreveti uz nadoplatu, ovisno o veličini sobe.

Casa del Bosco: često postavljana pitanja

Hotel Casa del Bosco je od centra grada Busca udaljen 5.0 km.
Hotel Casa del Bosco nalazi se u gradu Busca (Italija) i udaljen je 5.0 km od centra grada Busca.
U hotelu Casa del Bosco možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Casa del Bosco ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Casa del Bosco. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.