Le Marelle

+ 61

Furore: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Le Marelle sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
24-satna recepcija
Restoran

Više o hotelu Le Marelle

Le Marelle

Le Marelle nalazi se na mirnoj lokaciji, 15 minuta vožnje od obale Amalfitanske obale, a nudi veliku terasu s pogledom na more. Nudi klimatizirane sobe s besplatnim WiFi-jem i privatnim balkonom.

Izvrsna lokacija

4,7

Via G. B. Lama 50 Furore (SA), Furore, 84010, Italija|0,67 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Le Marelle: često postavljana pitanja

Hotel Le Marelle je od centra grada Furore udaljen 0.7 km.
Hotel Le Marelle nalazi se u gradu Furore (Italija) i udaljen je 0.7 km od centra grada Furore.
U hotelu Le Marelle možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Le Marelle ima parkiralište.
Da, Le Marelle ima restoran.