Holiday Home Barracuda by Interhome

Grosseto Baccarini: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Holiday Home Barracuda by Interhome sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
10:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca
Prostori za pušenje
Roštilj

Više o hotelu Holiday Home Barracuda by Interhome

Holiday Home Barracuda by Interhome

Holiday Home Barracuda by Interhome je objekt s vrtom i smješten je u gradu 'Principina a Mare' na 15 min hoda od znamenitosti Plaža Principina a Mare, 31 km od znamenitosti Regionalni park Maremma te 14 km od znamenitosti Costa del Cassero.

Lokacija

Grosseto Baccarini, 58100, Italija|11,36 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Holiday Home Barracuda by Interhome: često postavljana pitanja

Hotel Holiday Home Barracuda by Interhome je od centra grada Grosseto Baccarini udaljen 11.4 km.
Hotel Holiday Home Barracuda by Interhome nalazi se u gradu Grosseto Baccarini (Italija) i udaljen je 11.4 km od centra grada Grosseto Baccarini.
U hotelu Holiday Home Barracuda by Interhome možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Holiday Home Barracuda by Interhome ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Holiday Home Barracuda by Interhome. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.