Podere Pietreta

+ 92

Radicofani: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Podere Pietreta sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
10:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Bazen
Lječilište
Za nepušače
Rublje

Više o hotelu Podere Pietreta

Podere Pietreta

Objekt Podere Pietreta nudi smještaj koji sadrži besplatan WiFi, bazen, vrt, terasu i pogled na planinu, a nalazi se u gradu 'Radicofani'.

Recenzije od
TripadvisorExpediaHotels.com
Spomenuli putnici
Obitelji

Napisano: 1. srp 2026.

Natural beauty and charm.

Great location with breathtaking views. Tastefully decorated apartment with everything you need. Clean and comfortable. You can also request a delicious breakfast that is delivered to your door. We had a wonderful stay!
Highly recommended.
Parovi

Napisano: 19. srp 2026.

It is not a farmhouse.

Terrible choice, terrible bed without breakfast, without air conditioning, without room cleaning, without anyone at the reception. Poorly maintained pool. I do not recommend it.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 16. svi 2026.

Boravak: svi, 2026

It was a wonderful stay! I would recto anyone looking for beautiful views and quiet. Pool wasn’t open at the time we were there but it was cold.
We lite a nice fire and enjoyed some wine.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 15. lis 2025.

Boravak: lis, 2025

This is a beautiful property tucked up in the Radicofoni area in Tuscany. The room is lovely. The views of the valley wonderful. Great place to relax.
The bed is a bit saggy but I slept well.
Parovi

Napisano: 15. lis 2025.

Boravak: lis, 2025

Farm in the green

Unique experience, surrounded by greenery in peace and tranquility. The owner friendly and helpful throughout. The apartment a real gem, with its warm and welcoming furnishings, attention to detail and equipped with all comforts. Must try absolutely!!

Izvrsna lokacija

4,7

Santa Maria delle Vigne, Radicofani, 53040, Italija|2,13 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetići

u dobi od 3 g. ili mlađe

Besplatno

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Doručak

Doručak je dostupan

Cijena doručka

8 € po osobi

Vrijeme doručka

Pon – ned od 09:00 do 10:00

Važne informacije hotela
All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport. Please note that the following items may incur fees charged on site, you may contact the hotel for the specific amount according to your needs: seasonal heating fees, local cuisine breakfast
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logo

Cash

Podere Pietreta: često postavljana pitanja

Hotel Podere Pietreta je od centra grada Radicofani udaljen 2.1 km.
Hotel Podere Pietreta nalazi se u gradu Radicofani (Italija) i udaljen je 2.1 km od centra grada Radicofani.
U hotelu Podere Pietreta možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Podere Pietreta ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Podere Pietreta. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.