Pension Sunnhofer

+ 57

Terlan: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Pension Sunnhofer sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
12:00
Odjava prije:
10:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Bazen
Za nepušače

Više o hotelu Pension Sunnhofer

Pension Sunnhofer

Objekt Pension Sunnhofer nalazi se u gradu 'Vilpiano', na 14 km od znamenitosti Vrtovi Giardini di Castel Trauttmansdorff, te nudi smještaj koji sadrži besplatne bicikle, besplatno privatno parkiralište, vanjski bazen i vrt.

Odlična lokacija

5,0

Nalser Straße 1, Terlan, 39018, Italija|3,76 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

12:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Pension Sunnhofer: često postavljana pitanja

Hotel Pension Sunnhofer je od centra grada Terlan udaljen 3.8 km.
Hotel Pension Sunnhofer nalazi se u gradu Terlan (Italija) i udaljen je 3.8 km od centra grada Terlan.
U hotelu Pension Sunnhofer možete se prijaviti od 12:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Pension Sunnhofer ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Pension Sunnhofer. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.