Kingston Airport bed and Breakfast

Kingston: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Kingston Airport bed and Breakfast sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Shuttle prijevoz do zračne luke
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače

Više o hotelu Kingston Airport bed and Breakfast

Kingston Airport bed and Breakfast

Objekt Kingston Airport bed and breakfast smješten je u gradu 'Kingston' te sadrži besplatan WiFi, vrt, zajednički salon i terasu. Neke jedinice imaju balkon i/ili popločani dio dvorišta s pogledom na vrt.

Lokacija

14 Fernandez Avenue, Kingston, Jamajka|3 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Kingston Airport bed and breakfast o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. Gosti u dobi manjoj od 18 godina mogu se prijaviti u objekt samo s roditeljem ili zakonskim skrbnikom. Objektom upravlja domaćin (fizička osoba)

Kingston Airport bed and Breakfast: često postavljana pitanja

Hotel Kingston Airport bed and Breakfast je od centra grada Kingston udaljen 3.0 km.
Hotel Kingston Airport bed and Breakfast nalazi se u gradu Kingston (Jamajka) i udaljen je 3.0 km od centra grada Kingston.
U hotelu Kingston Airport bed and Breakfast možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Kingston Airport bed and Breakfast ima parkiralište.
Da, Kingston Airport bed and Breakfast ima restoran.