Changtee Hotel Ikebukuro

+ 82

Tokio: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Changtee Hotel Ikebukuro sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Klimatizacija
Restoran
Za nepušače
Rublje
Televizija

Više o hotelu Changtee Hotel Ikebukuro

Changtee Hotel Ikebukuro

Hotel Changtee Ikebukuro nalazi se na 8 minuta hoda od stanice Ikebukuro i nudi sobe u zapadnjačkom i japanskom stilu. Hotel ima besplatni Wi-Fi i praonicu rublja sa samoposluživanjem. Sobe su opremljene klima uređajem i grijanjem.

Recenzije od
ExpediaHotels.comTrip.comTripadvisor
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 1. ruj 2025.

Boravak: kol, 2025

Decent room size, we had enough room for our luggages. good size personal fridge and very affordable laundry at the basement.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 24. kol 2025.

Boravak: svi, 2025

Super comfortable and decent space for the price. was a very memorable part of my trip :)
Snimio anonimni putnik

Napisano: 5. svi 2025.

Boravak: svi, 2025

This is definitely a very budget hotel. Absolutely nothing fancy in the rooms - a super tiny night stand and small desk plus a side bench. It was perfectly cleaned though and did have shampoo and body wash. Worked for us as we were just sleeping from 11pm - 6am but I probably wouldn't want to stay long term. Not for any particular reason than it just didn'tfeel super homey. It's a bit out of the way (12minutes from the Ikebu.... station but otherwise was totally fine. There are quite a few places a couple blocks away if you're looking for shopping/restaurants ...and probably a few smaller amazing restaurnts closer by.
Overall, it was clean, a friendly lady was working the counter, and our particular stay was quiet (the a/c unit puts out like crazy and our room was awesomely cold within half an hour).
Was decent for a quick night stay.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 23. ožu 2025.

Boravak: ožu, 2025

Expensive and very basic with no amenities, but at least the room was clean. The neighborhood is not the best.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 15. svi 2025.

Boravak: svi, 2025

Very good hotel, people working are nice, we will come back in this place..

Lokacija

3,9

Toshima-ku, Ikebukuro 2-32-4, 171-0014 Tokio, Kantō, Japan|5,1 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Važne informacije o gradu
Effective from Oct 2002, an accommodation tax will be charged in Tokyo. Guests are required to pay JPY100 per guest per night if the room rate per night is JPY10,000–JPY14,999, or JPY200 per guest per night if the room rate per night is JPY15,000 or greater. This surcharge is not included in the total rate for some rooms and must be paid at the hotel.
Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Changtee Hotel Ikebukuro: često postavljana pitanja

Hotel Changtee Hotel Ikebukuro je od centra grada Tokio udaljen 5.1 km.
Hotel Changtee Hotel Ikebukuro nalazi se u gradu Tokio (Japan) i udaljen je 5.1 km od centra grada Tokio.
U hotelu Changtee Hotel Ikebukuro možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Ne, hotel Changtee Hotel Ikebukuro nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Da, Changtee Hotel Ikebukuro ima restoran.