Hôtel au Petit Berger

+ 60

La Malbaie: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Hôtel au Petit Berger sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
11:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Bazen
Centar za fitness
Restoran

Više o hotelu Hôtel au Petit Berger

Hôtel au Petit Berger

Dobrodošli u Hôtel au Petit Berger, vašu idealnu adresu u La Malbaieu za opuštajući odmor u srcu Charlevoixa. Hôtel au Petit Berger nalazi se u Pointe au Pic u La Malbaieu, okrenut prema rijeci St Lawrence.

Recenzije od
ExpediaHotels.comTripadvisor
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 6. srp 2026.

Boravak: srp, 2026

The room was clean and spacious. The staff was nice. The A/C worked well. The breakfast was included and good. There was a good variety (cereals, coffee, juice, muffins, fruits, beans, yogurt, waffle machine, bread, ham, hard boiled eggs). There is a terasse where you can enjoy your breakfast if desired. There is a pickelball court and they can lend you some equipment without charge. There is also a pool. You can park in front of the hotel. Overall, it was a very nice hotel.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 8. srp 2026.

Boravak: srp, 2026

Air Conditionning very noisy and old. No cleaning room between the two nights stay.
Breakfast fair enough with the waffles.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 27. lip 2026.

Boravak: lip, 2026

It was a wonderful experience. This hotel is not new, but, it is absolutely very well maintained. Clean well appointed, the furniture is solid, not like some hotels with formica, this is solid wood clean, the bed is wonderful, plenty of pillows, great matress. We took 2 queen beds, great. Large TV, microwave, fridge, in room safe. Bathroom is sparkling clean and very well kept up. All in all I highly recommend this property, quiet, peaceful. The breakfast was great, plentiful. All the coffee, tea, toasts, waffles, fruits, yogurts, ham, croissants, bagels, no one leaves hungry. I love the place and will surely return, thank you.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 6. lip 2026.

Boravak: lip, 2026

The hotel appears to be newly renovated - our room still smelled of paint! Nice spacious layout and lovely bathroom, but highly recommend adding some reflective strips to the steps within the room, which are very hard to see when moving around in the dark. Breakfast was nice but wish they let you sit outside! Fitness room was literally an empty room but seemed like they were planning to install some equipment soon. The whole place felt like a work in progress but it’s becoming somewhere very nice!
Snimio anonimni putnik

Napisano: 31. svi 2026.

Boravak: svi, 2026

Hôtel just open on mai 2026 after 100% rénovation good breakfast include very quiet place well located
I recommand without la hisitation

Odlična lokacija

5,0

20, rue Desbiens, La Malbaie, G5A 3C1, Kanada|2,98 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Opcije doručka

Zapadnjački doručak

Vrijeme doručka

Pon – ned od 07:00 do 10:00

Važne informacije hotela
Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. Piscine #1 – zatvoreno od uto , 08. ruj. 2026. do čet, 24. lip. 2027.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logo

Cash

Hôtel au Petit Berger: često postavljana pitanja

Hotel Hôtel au Petit Berger je od centra grada La Malbaie udaljen 3.0 km.
Hotel Hôtel au Petit Berger nalazi se u gradu La Malbaie (Kanada) i udaljen je 3.0 km od centra grada La Malbaie.
U hotelu Hôtel au Petit Berger možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Hôtel au Petit Berger ima parkiralište.
Da, Hôtel au Petit Berger ima restoran.