Auberge La Chocolatiere

+ 51

North Hatley: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Auberge La Chocolatiere sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Restoran
Za nepušače
Bar

Više o hotelu Auberge La Chocolatiere

Auberge La Chocolatiere

Objekt Auberge La Chocolatiere u gradu 'North Hatley' sadrži zajednički salon, terasu, bar i usluge masaže. Ovo prenoćište s 3 zvjezdice nudi vrt te klimatizirane sobe koje sadrže besplatan WiFi i privatnu kupaonicu.

Recenzije od
ExpediaHotels.comTripadvisor
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 27. srp 2026.

Boravak: srp, 2026

Lovely modern room which was very comfortable. Breakfast outside was very enjoyable. Staff was. Dry friendly.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 7. srp 2026.

Boravak: srp, 2026

Very clean room with everything we need for a one night stay. Hotel is in the heart of town, close to shops and a beautiful lake. Free breakfast came with the stay which was also delicious!
Snimio anonimni putnik

Napisano: 7. srp 2026.

Boravak: srp, 2026

A very basic hotel ,clean but rather pricey for the basic ambiance.No coffee maker in the room for an early morning cup of coffee..Small area carpets on each bed side ,sliding on the wooden floor which can be dangerous ,if not careful how you step on it..
A nice basic breakfast was included in the price , no juice ..
Snimio anonimni putnik

Napisano: 30. lip 2026.

Boravak: lip, 2026

Auberge La Chocolatier was a wonderful destination. Comfortable room, a great breakfast and attentive service in beautiful North Hatley. Guy & his wife were fantastic hosts. Highly recommend choosing this hotel.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 10. lip 2026.

Boravak: lip, 2026

North Hatley is a beautiful place, calm and sourounded by nature. The restaurant across the way, The Pilsen, is great and I would strongly recommend it.
Our stay at the Auberge was ok, the room was exactly like the pictures, amenities as promised. Some parts need a bit of care, like the carpets on the stairs, but overall no complaints. The breakfast was good.
My only recommendation: don't bother writing to the property because I don't think anyone reads it.

Izvrsna lokacija

4,7

312 chemin de la Riviere, North Hatley, J0B 2C0, Kanada|0,14 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Auberge La Chocolatiere: često postavljana pitanja

Hotel Auberge La Chocolatiere je od centra grada North Hatley udaljen 0.1 km.
Hotel Auberge La Chocolatiere nalazi se u gradu North Hatley (Kanada) i udaljen je 0.1 km od centra grada North Hatley.
U hotelu Auberge La Chocolatiere možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Auberge La Chocolatiere ima parkiralište.
Da, Auberge La Chocolatiere ima restoran.