Rolex Apartment

Nairobi: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Rolex Apartment sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Parking
Za nepušače
Komplet za prvu pomoć
Grijanje
Noćni klub
Mjesto za odlaganje prtljage

Više o hotelu Rolex Apartment

Rolex Apartment

Rolex Apartment nudi dječje igralište i zajednički salon te se nalazi na idealnoj lokaciji u gradu 'Nairobi' na 20 km od znamenitosti Međunarodni konvencijski centar Kenyatta i 22 km od znamenitosti Nacionalni muzej u Nairobiiju.

Lokacija

Astrol Petrol Station-Utawala Rolex, Nairobi, 00521, Kenija|14,53 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Rolex Apartment: često postavljana pitanja

Hotel Rolex Apartment je od centra grada Nairobi udaljen 14.5 km.
Hotel Rolex Apartment nalazi se u gradu Nairobi (Kenija) i udaljen je 14.5 km od centra grada Nairobi.
U hotelu Rolex Apartment možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Rolex Apartment ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Rolex Apartment. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.