Huaren SuYu Hotel

+ 117

Shenyang: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Huaren SuYu Hotel sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
12:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu
Korištenje postojećim krevetima
Djeca mogu spavati u sobi besplatno. Nema dodatnih kreveta.

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Centar za fitness
Restoran
Za nepušače

Više o hotelu Huaren SuYu Hotel

Huaren SuYu Hotel

The Huaren International Hotel (Shenyang Huaren Guoji Jiudian) is a business hotel located just nearby the intersection of North Heping Street and Zhonghua Road in the Taiyuan Street business circle. The Metro Line 1 Taiyuan Street station is just a few steps away.

Recenzije od
Trip.com
Spomenuli putnici
Poslovni putnici

Napisano: 30. lis 2016.

Boravak: lis, 2016

This hotel is good in Shenyang. Very nice !!!
Next time will hear.

Odgovor hotela

Napisano: 31. lis 2016.

We'r very thankful for staying with Huaren International Hotel,looking foward on your next visit.
Pojedinci

Napisano: 6. tra 2024.

This was a surprisingly large and inexpensive corner suite. I was pleasantly surprised. I'd hoped to do some catchup work on the work desk, but found the provided chair to be a little uncomfortable.
The air circulation in the room wasn't always ideal. Bad air from outside finding its way in, somehow. Cool at night, and then warmed up a little too quickly in the morning.
The large overhead shower head holes need to be cleaned as the water flow was weak. That said, a tub is provided for those who prefer that.
I couldn't figure out how to use the television converter. The power light was on the appliance, but nothing. It would appear staff does not check the batteries. Likely need replacing.
Breakfast was not included automatically, but the selection seemed sparse for an established downtown hotel. The attendant, however was very caring for my needs as a laowei.

Odgovor hotela

Napisano: 8. tra 2024.

尊敬的宾客,您好!对于您提出的宝贵意见和建议我们将一一进行整改,加大客房查房力度,严格排查房间内的设备设施,在这里我们深表歉意。感谢您能提出宝贵的意见,希望您再次光临沈阳华人国际酒店
Pojedinci

Napisano: 22. tra 2024.

Pretty good hotel!

Odgovor hotela

Napisano: 22. tra 2024.

尊敬的宾客,您好! 感谢您入住华人国际酒店,客人的满意是酒店全体员工孜孜不倦的追求。很遗憾没能收获您的五分好评,感谢您向酒店提出您宝贵的建议,酒店会不断更新客用设施设备,努力提升服务质量。再次感谢您对华人国际酒店的支持,我们将继续努力,期待您的下次光临!
Obitelji

Napisano: 14. ožu 2025.

设施:有免费的矿泉水,冬天还是温热的。房间内部桌子椅子沙发都很齐全,房间很大住的很舒适。装修是老牌酒店的审美和现代的房间设施搭配…很赞
卫生:很干净,马桶冲水很赞
环境:大堂富丽堂皇,位置离地铁站和公交车站商业中心火车站都很近,外卖方便
服务:太感谢前台的小姐姐小妹妹了…因为需求要了很多瓶水,也没有不耐烦,非常热情帮助我。还送了伴手礼!酒店实实在在符合4星标准…而不是平台那些“假好评”的4钻……酒店太诚实弄的评分还没那些快捷酒店高,真可惜……其实性价比什么的超级高!

Odgovor hotela

Napisano: 18. ožu 2025.

尊敬的宾客,您好! 非常感谢您对我们酒店的支持。我们始终相信好的口碑一定是从客人的满意度推荐出去的,同时我们也很荣幸能够为您提供优质的服务。非常欢迎您无论商务出差还是旅行,能够再次选择华人国际酒店。
Ostali

Napisano: 15. tra 2025.

酒店位置优越,交通便利,有停车泊位。大堂有温热的矿泉水,很暖!酒店正在装修,入住前贴心提醒,很不错👍

Odgovor hotela

Napisano: 17. tra 2025.

尊敬的宾客,您好! 非常感谢您对我们酒店的支持。我们始终相信好的口碑一定是从客人的满意度推荐出去的,同时我们也很荣幸能够为您提供优质的服务。非常欢迎您无论商务出差还是旅行,能够再次选择华人国际酒店。

Vrlo dobra lokacija

4,4

No. 176 Heping North Street, Shenyang, 110002, Kina|6,74 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Korištenje postojećim krevetima

Djeca mogu spavati u sobi besplatno. Nema dodatnih kreveta.

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Huaren SuYu Hotel: često postavljana pitanja

Hotel Huaren SuYu Hotel je od centra grada Shenyang udaljen 6.7 km.
Hotel Huaren SuYu Hotel nalazi se u gradu Shenyang (Kina) i udaljen je 6.7 km od centra grada Shenyang.
U hotelu Huaren SuYu Hotel možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Huaren SuYu Hotel ima parkiralište.
Da, Huaren SuYu Hotel ima restoran.