Ethos Hotel Wuhan Riverside

+ 42

Wuhan: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Ethos Hotel Wuhan Riverside sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
12:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Shuttle prijevoz do zračne luke
Centar za fitness
24-satna recepcija
Restoran

Više o hotelu Ethos Hotel Wuhan Riverside

Ethos Hotel Wuhan Riverside

Objekt Ethos Hotel Wuhan Riverside nalazi se u gradu 'Wuhan', u regiji Hubei, na 14 min hoda od znamenitosti Pješačka ulica Jianghan Road i 4,1 km od znamenitosti Zhongshan Park Station, a sadrži bar.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Parovi

CN

Napisano: 27. ožu 2025.

Boravak: ožu, 2025

Jiangshan Hotel, the card attractions are on the bottom floor

The location is right on the road to the tourist attractions of Li Yuan, opposite the riverfront, and the night view is wrong in the evening. It is a little distance from the high-speed train station or the airport, and it is also far from the nearest subway, and it is not necessary to drive. The room is super large, the bathroom is also large, there is a bath, the room is clean and bright, there is a small terrace. That smart TV knows how to do it and doesn't react. The hotel staff is very young, but will proactively tell you anything. Reservation has free nights, to actively ask to give you a point. Breakfast in the basement restaurant, all self-catering, check in the check-in card, find your own seat, food is rich and delicious. There is a basketball machine in the underground elevator hall, where you can ask for a game coin. Distant from the start of the marathon, you can walk to the starting point.
Što kažu korisnici platforme Tripadvisor

Lokacija

No.1 Li Huangpi Road ,Jiangan District ,Wuhan,China, Wuhan, 430014, Kina|1,49 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Ethos Hotel Wuhan Riverside: često postavljana pitanja

Hotel Ethos Hotel Wuhan Riverside je od centra grada Wuhan udaljen 1.5 km.
Hotel Ethos Hotel Wuhan Riverside nalazi se u gradu Wuhan (Kina) i udaljen je 1.5 km od centra grada Wuhan.
U hotelu Ethos Hotel Wuhan Riverside možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Ethos Hotel Wuhan Riverside ima parkiralište.
Da, Ethos Hotel Wuhan Riverside ima restoran.