Marco Polo Xiamen

+ 282

Xiamen: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Marco Polo Xiamen sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
12:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Bazen
Centar za fitness

Više o hotelu Marco Polo Xiamen

Marco Polo Xiamen

Hotel Marco Polo Xiamen nalazi se u blizini poznate Ulice kave, na 20 minuta vožnje od međunarodne zračne luke Xiamen i blizu poslovne četvrti. Hotel nudi smještaj s prekrasnim pogledom na jezero Yuandang i zaštićenu zonu bijele čaplje.

Recenzije od
Trip.comHotels.comExpedia
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 26. lip 2026.

Boravak: lip, 2026

I like the very friendly and helpful staff at this hotel. Most important to me is its walking distance to a real expresso coffee shop of the good standard we are used to in Sydney.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 10. svi 2026.

Boravak: svi, 2026

Staff. Very helpful
Breakfast excellent good variety of food
The hotel and room were clean
The lake and park close by added to the experience
Snimio anonimni putnik

Napisano: 7. svi 2026.

Boravak: svi, 2026

I travel to Xiamen several times a year for business meetings. I like Marco Polo Hotel because it is near excellent genuine espresso coffee shops and European style bars and restaurants. Their club floor also provides excellent drinks and service. Their rates are always quite reasonable.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 19. ožu 2026.

Boravak: ožu, 2026

Very nice hotel located across from beautiful park and cute street lined with small wine bar, pastry shop, etc. Michelin starred steak house was A+.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 22. ožu 2026.

Boravak: ožu, 2026

Nice place. Everyone was very nice and helpful.
Wendy at the front desk was great.
Thank you

Izvrsna lokacija

4,7

No. 8 Jianye Road, Xiamen, 361013, Kina|3,73 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

u dobi od 17 g. ili mlađe

30 € (CNY234) po osobi po noćenju

Dječji krevetići

u dobi od 2 g. ili mlađe

Besplatno

Raspoloživi kreveti

Djeca se mogu koristiti dostupnim krevetima:

u dobi od 12 g. ili mlađe

Besplatno

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Cijena doručka

21 € (oko 161 CNY osobi)

Vrijeme doručka

sub – ned od 06:30 do 10:30, Pon – pet od 06:30 do 10:00

Važne informacije hotela
Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. Gosti u dobi manjoj od 18 godina mogu se prijaviti u objekt samo s roditeljem ili zakonskim skrbnikom. Please note that for non-refundable rates, guests not only need to pay the room rates, but also need to pay the service charges. Guests, including children, are required to show a valid government-issued identification upon check in. It could be an ID card for adult or household register for child. Please note that swim caps are required before entering the pool.
Važne informacije o gradu
According to public security regulations, mainland Chinese guests aged under 18 years old accompanied by parents must provide a mainland Chinese ID card or household registration (a birth certificate and household registration are required for infants) when checking in at the hotel. If the abovementioned ID card or household registration cannot be provided, a proof of ID issued by the local police station must be provided.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logocard logocard logocard logocard logocard logo

Marco Polo Xiamen: često postavljana pitanja

Hotel Marco Polo Xiamen je od centra grada Xiamen udaljen 3.7 km.
Hotel Marco Polo Xiamen nalazi se u gradu Xiamen (Kina) i udaljen je 3.7 km od centra grada Xiamen.
U hotelu Marco Polo Xiamen možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Marco Polo Xiamen ima parkiralište.
Da, Marco Polo Xiamen ima restoran.