Royal Hotel

+ 139

Xiaoyi: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Royal Hotel sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
14:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Centar za fitness
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače

Više o hotelu Royal Hotel

Royal Hotel

At the hotel You can stop by the restaurant. If you travel by car, there’s a parking zone. Sports fans are going to love a gym. You can arrange a business meeting, a board meeting, and even a job interview as there is a business center. Accessible for guests with disabilities: the elevator helps them to go to the highest floors. At the guests’ disposal, there’s also press and a concierge.

Recenzije od
Trip.com
Spomenuli putnici
Obitelji

CN

Napisano: 7. srp 2020.

Boravak: sij, 2020

The environment is very good and the hygiene is good.

Odgovor hotela

Napisano: 13. srp 2020.

Thank you for choosing Emgrand Hotel. We are very happy to see your praise. Your satisfaction is the unremitting driving force for our development, and it is also our pilot light based on the service industry. We will definitely live up to your high expectations. I hope you can continue to support us, and we will continue to work hard!
Ostali

Napisano: 13. svi 2025.

房间宽敞明亮!服务周到!送的果盘口味很好!整个酒店装修大气舒适!早餐很足很有当地特色,吃得非常饱!停车场很大!有健身房桑拿等娱乐设施!很好的一次出差体验!给五分好评!👍👍👍

Odgovor hotela

Napisano: 16. svi 2025.

感谢您的好评,拥有您这样乐于分享的客人真是我们的福气,我们定会不负所望,继续努力做得更好,期待再见,祝您生活愉快!
Pojedinci

Napisano: 15. tra 2025.

时隔一年,再次来到孝义,依然选择帝豪酒店。
首先是酒店位置一级棒,停车场超大。
酒店装潢大气,设施完善。
早餐还行
最满意的是酒店健身房,配置科学,管理有序。
最不满意就是房间洗澡空间太小,一个人在里面都无法转身,真不知道这么豪华酒店怎么设计的?
酒店的服务比外面的天气还要冷,呵呵,一年了,服务没有任何提升,也许在孝义,
帝豪酒店就是皇帝的女儿,哈哈。

Odgovor hotela

Napisano: 17. tra 2025.

尊敬的贵宾您好,很抱歉没能带给您完美的入住体验,我们会加强各方面的培训,完善服务,期待您下次光临!祝您阖家欢乐,笑口常开!
Poslovni putnici

Napisano: 11. svi 2025.

房间宽敞明亮,干净整洁,服务热情周到,停车场更是宽敞,期待下次继续入住。

Odgovor hotela

Napisano: 16. svi 2025.

简单的话语,温暖我们心窝,一个肯定的眼神,一个满意的微笑,一句鼓励的话语
就是对我们最大的肯定。
Skupine

Napisano: 10. lip 2025.

入住体验超赞,大厅宽敞明亮、前台服务迅速周到!
酒店真心不错:送水贴心,房间大采光好,服务态度一级棒,风格独特设施全;床大床品软隔音强。
环境干净又敞亮,热情高效响应速;房价实惠停车免真满意,外观漂亮内干净,干湿分离设计妙;前台热情周到极了。

Odgovor hotela

Napisano: 10. lip 2025.

您的满意是我们最大的追求,我们将一如既往地为您提供优质的服务,让您的旅行充满美好的回忆

Izvrsna lokacija

4,6

No.181 Chongwen Street, Xiaoyi, 032300, Kina|4,33 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

14:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Sve dobne skupine

13 € (CNY100) po osobi po noćenju

Dječji krevetići

u dobi od 1 g. ili mlađe

Besplatno

Raspoloživi kreveti

Djeca se mogu koristiti dostupnim krevetima:

u dobi od 17 g. ili mlađe

Besplatno

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Opcije doručka

Zapadnjački doručak, Kineski doručak

Cijena doručka

8 € (oko 58 CNY osobi)

Vrijeme doručka

Pon – ned od 07:00 do 09:30

Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logocard logo

Royal Hotel: često postavljana pitanja

Hotel Royal Hotel je od centra grada Xiaoyi udaljen 4.3 km.
Hotel Royal Hotel nalazi se u gradu Xiaoyi (Kina) i udaljen je 4.3 km od centra grada Xiaoyi.
U hotelu Royal Hotel možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 14:00.
Da, hotel Royal Hotel ima parkiralište.
Da, Royal Hotel ima restoran.