Allure Rooms & Coffee

+ 33

Riga: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Allure Rooms & Coffee sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
12:00
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca
Prostori za pušenje
Aparati za gašenje požara

Više o hotelu Allure Rooms & Coffee

Allure Rooms & Coffee

Objekt Allure Rooms & Coffee nudi smještaj u Rigi. Na 8 min hoda od znamenitosti Bastejkalna Parks i 1,1 km od znamenitosti Latvijski nacionalni muzej umjetnosti, a sadrži besplatan WiFi.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Parovi

Napisano: 11. tra 2026.

Boravak: tra, 2026

Lovely double stay!

The most perfect location, near the Old Town and transport links. Beautiful rooms and views from room 1 and 3 (we had a split stay so had 2 different rooms). Clean shared toilets and bathrooms. Quiet surroundings. Easy self check in and simple instructions for entrance. Free coffee machine and access to kitchen equipment.
Pojedinci

Napisano: 5. kol 2023.

Boravak: svi, 2023

Centrally-located room in Riga with helpful staff.

The room is conveniently located not far from the centre of Riga. The staff were very helpful and allowed me to leave my bag at the office for 24 hours. the room itself was on the third floor and elderly travellers should be aware that there is no lift. There is a shared bathroom and a communal kitchen and dining area. All was kept clean and the wi-fi worked.
Obitelji

Napisano: 30. kol 2022.

Boravak: kol, 2022

Enjoyed our stay

My sister stayed in one of the rooms, it was a lovely room and the bathroom was just outside. The location is great, though it's in a busy area you can hardly hear any noise. A kettle in the room and cereal were advertised but we didn't have either. The kettle is in the kitchen and so is the coffee machine which everyone can use.
We really enjoyed our trip, the hosts were lovely too.
Ostali

LV

Napisano: 3. pro 2020.

Boravak: kol, 2020

Excellent location and high standard

We had a room with terrific view to the Dome Cathedral and with shared bathroom. Bed, mattress was very comfy, which resulted in excellent sleep. Clean Bathroom, internet and of course tasty coffee for free. Cereals, musli and milk also for free.
Što kažu korisnici platforme Tripadvisor

Vrlo dobra lokacija

4,0

11 Miesnieku iela, Riga, LV-1050, Latvija|0,76 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Allure Rooms & Coffee o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. U ovom se objektu zbog koronavirusa (COVID-19) trenutačno provode dodatne sigurnosne i higijenske mjere. Ovaj je objekt zbog koronavirusa (COVID-19) skratio radno vrijeme recepcije i osoblja. U skladu s vladinim smjernicama, čiji je cilj smanjenje širenja koronavirusa (COVID-19), ovaj objekt na datume na koje se takve smjernice primjenjuju može zatražiti dodatne dokumente od gostiju kako bi potvrdio njihov identitet, plan putovanja i druge relevantne informacije. This property offers self-check-in only.

Allure Rooms & Coffee: često postavljana pitanja

Hotel Allure Rooms & Coffee je od centra grada Riga udaljen 0.8 km.
Hotel Allure Rooms & Coffee nalazi se u gradu Riga (Latvija) i udaljen je 0.8 km od centra grada Riga.
U hotelu Allure Rooms & Coffee možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Allure Rooms & Coffee ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Allure Rooms & Coffee. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.