Loft Design Studio Apartment & Free Parking

Riga: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Loft Design Studio Apartment & Free Parking sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Shuttle prijevoz do zračne luke
Za nepušače
Kuhinja
Pristup internetu

Više o hotelu Loft Design Studio Apartment & Free Parking

Loft Design Studio Apartment & Free Parking

Objekt Loft design studio apartment & FREE parking nalazi se u Rigi, u blizini znamenitosti Daugava Stadium, Vrt Vērmane i Katedrala rođenja Kristova u Rigi, te sadrži vrt.

Lokacija

78 Stabu iela, Riga, LV-1009, Latvija|1,56 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Loft Design Studio Apartment & Free Parking: često postavljana pitanja

Hotel Loft Design Studio Apartment & Free Parking je od centra grada Riga udaljen 1.6 km.
Hotel Loft Design Studio Apartment & Free Parking nalazi se u gradu Riga (Latvija) i udaljen je 1.6 km od centra grada Riga.
U hotelu Loft Design Studio Apartment & Free Parking možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Loft Design Studio Apartment & Free Parking ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Loft Design Studio Apartment & Free Parking. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.