UZ Jerteh Inn

+ 10

Kampong Tersat: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel UZ Jerteh Inn sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
13:00

Usluge

Parking
Klimatizacija
Za nepušače
Komplet za prvu pomoć
Sef
Prostori za pušenje

Više o hotelu UZ Jerteh Inn

UZ Jerteh Inn

Objekt UZ Jerteh Inn ima sobe s klima-uređajem u gradu 'Jertih'. Sve sobe uključuju balkon. U objektu UZ Jerteh Inn svaka soba nudi radni stol.

Lokacija

3929, Jalan Lubuk Kawah, Kampong Tersat, 22000, Malezija|0,18 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

13:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

UZ Jerteh Inn: često postavljana pitanja

Hotel UZ Jerteh Inn je od centra grada Kampong Tersat udaljen 0.2 km.
Hotel UZ Jerteh Inn nalazi se u gradu Kampong Tersat (Malezija) i udaljen je 0.2 km od centra grada Kampong Tersat.
U hotelu UZ Jerteh Inn možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 13:00.
Da, hotel UZ Jerteh Inn ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu UZ Jerteh Inn. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.