Cubic Botanical Suites by HomeBrickz

+ 127

Kuala Lumpur: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Cubic Botanical Suites by HomeBrickz sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
12:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Bazen
Centar za fitness
Restoran

Više o hotelu Cubic Botanical Suites by HomeBrickz

Cubic Botanical Suites by HomeBrickz

Objekt Cubic Botanical Suites Bangsar South by HomeBrickz nalazi se u Kuala Lumpuru te nudi smještaj koji sadrži vanjski bazen tijekom cijele godine, besplatan WiFi, vrt i zajednički salon.

Recenzije od
Trip.comExpediaHotels.com
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 13. velj 2026.

Boravak: velj, 2026

Nice pool, kind manager and security guards. Also shops are well exists.
Already booked again for next week.
Pojedinci

Napisano: 28. lip 2025.

The room was clean, spacious, and well-equipped with everything I needed — comfortable bed, clean linens, and modern amenities. The housekee
Obitelji

Napisano: 10. lip 2025.

Very disappointing experience at this. First of all, the attitude of the staff was poor, especially the guard downstairs. The parking situation was also very limited — they didn’t allow us to park outside, and there were only four parking spots on the ground floor, so we had to drive around six times just to find a place.
Secondly, the unit I received was not the same as shown in the pictures. It was supposed to have a sofabed and a city view, but what I got was a regular sofa and no city view at all.
The small room had no air conditioning, which is unacceptable in Malaysia’s hot weather. To make things worse, the living room AC was broken! I messaged them for repairs, but no one responded. After many attempts, someone finally came. There were no towels provided either — we only got them at night. Imagine having no air conditioning and no towels to shower with in the heat.
They were very unresponsive throughout the stay. There were also spider webs on the windows, showing that the place hadn’t been cleaned properly. Even after changing rooms, it wasn’t much better.
The location is okay but requires going through a toll. The price is relatively cheap, but I definitely won’t be coming back.
Obitelji

Napisano: 20. svi 2025.

Clean hotel room  & good location also..parking free swimming pool pon best okay la for kids
Pojedinci

Napisano: 28. tra 2025.

Clean rooms with good facilities and convenience stores and an Indian eatery downstairs. Bit of a hike to the train station.Great value.

Vrlo dobra lokacija

4,1

Jalan 2/112c, Bangsar South, Kuala Lumpur, 59200, Malezija|7,54 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Važne informacije o gradu
It is prohibited to bring durian and mangosteen to the hotel. Effective 1 January 2024, Foreign nationals entering Malaysia are required to fill in the Malaysia Digital Arrival Card (MDAC) via the Malaysian Immigration portal.
Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Cubic Botanical Suites by HomeBrickz: često postavljana pitanja

Hotel Cubic Botanical Suites by HomeBrickz je od centra grada Kuala Lumpur udaljen 7.5 km.
Hotel Cubic Botanical Suites by HomeBrickz nalazi se u gradu Kuala Lumpur (Malezija) i udaljen je 7.5 km od centra grada Kuala Lumpur.
U hotelu Cubic Botanical Suites by HomeBrickz možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Ne, hotel Cubic Botanical Suites by HomeBrickz nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Da, Cubic Botanical Suites by HomeBrickz ima restoran.