Dali Suites – Accommodations in Playas de Tijuana

+ 30

Tijuana: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Dali Suites – Accommodations in Playas de Tijuana sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Za nepušače
Rublje
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca

Više o hotelu Dali Suites – Accommodations in Playas de Tijuana

Dali Suites – Accommodations in Playas de Tijuana

Objekt Dali Suites -Accommodations in Playas de Tijuana smješten je na manje od 1 km od znamenitosti Plaža Playas de Tijuana te nudi vrt, terasu i klimatizirane jedinice koje sadrže balkon i besplatan WiFi.

Recenzije od
ExpediaHotels.com
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 29. svi 2026.

Boravak: svi, 2026

Wonderful place to stay and very attentive staff. Highly recommend!
Snimio anonimni putnik

Napisano: 6. kol 2024.

Boravak: kol, 2024

The room was clean and it had everything you needed, safe parking lot it was very quiet and peaceful
Snimio anonimni putnik

Napisano: 1. stu 2023.

Boravak: lis, 2023

Staff was amazing , hotel owner and assistance were above and beyond, i highly recommend to go there and rest ...
Snimio anonimni putnik

Napisano: 31. srp 2023.

Boravak: srp, 2023

Amazing hotel very quiet, very clean, great location, amazing management front desk. Hotel met and exceeded my expectations definitely returning.
I did see children so i dont understand what the adults only mean. I saw couple families with children. Its very family oriented i guess its ok for people to bring their kiddos
Snimio anonimni putnik

Napisano: 27. ruj 2022.

Boravak: ruj, 2022

Very clean hotel w wonderful & helpful staff. It was a pleasure to stay there. Beautiful garden once u w add kk out from the unit. Very soothing and calm feeling

Lokacija

Calle Colina #551 Terrazas Playas de Tijuana, Terrazas, Tijuana, 22504, Meksiko|9,07 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Sve dobne skupine

13 € (USD15) po osobi po noćenju

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Dali Suites -Accommodations in Playas de Tijuana o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Please note that 100% of the total amount of the reservation must be paid in advance. Dali Suites will contact you directly after booking to arrange payment by PayPal. This prepayment should be issued no later than 3 days after the hostel contacts you with the payment information.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logo

Dali Suites – Accommodations in Playas de Tijuana: često postavljana pitanja

Hotel Dali Suites – Accommodations in Playas de Tijuana je od centra grada Tijuana udaljen 9.1 km.
Hotel Dali Suites – Accommodations in Playas de Tijuana nalazi se u gradu Tijuana (Meksiko) i udaljen je 9.1 km od centra grada Tijuana.
U hotelu Dali Suites – Accommodations in Playas de Tijuana možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Dali Suites – Accommodations in Playas de Tijuana ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Dali Suites – Accommodations in Playas de Tijuana. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.